Arvestada tuleb ka juuste tüübi ja muu asjakohase teabega.

Laserkarvade eemaldamine kiirendab sissekasvanud karvade paranemisaega, hävitades nahaaluse infektsiooni ja soodustades sissekasvanud karvade väljutamist. Hoolitsused võivad samuti aidata piirkonda taastada, nii et nahk tundub selgem ja tervem. Üks tõhusamaid ja populaarsemaid mitte-kirurgilise kosmeetilise karvade eemaldamise meetodeid, kodus laseriga karvade vähendamine on kasulik.

Paljude teadete kohaselt annab protseduur sileda naha.

Müüt nr 8 Laserjuuste ravi viib tihedama kasvuni

Võiks uskuda levinud müüti, et laseriga juuksehooldus on põhjus, miks juuksekasv pakseneb ning muutub tihedamaks ja nähtavamaks. See on täiesti vale, kuna nahale suunatud laiad impulss-laservalguskiired muutuvad soojuseks ja on üsna tõhusad. Selle hoolduse käigus võivad inimesed märgata kehakarvade kasvukiiruse, tiheduse ja paksuse vähenemist.

Müüt nr 9 Laser-karvaeemaldusravi ei ole nahale ohutu

Paljudel inimestel on eksiarvamus, et laserkiired ei ole nahale ohutud ja kiirgus põhjustab nahavähki. Dermatoloogide ja ekspertide sõnul on olemas ohutud laserkarvade eemaldamise protseduurid. Laseri karvade eemaldamine on olnud kasutusel juba 20+ aastat ja see ei põhine UV-valgusel ega kiirgusel, mis tähendab, et see ei saa põhjustada ebameeldivaid probleeme ega haigusi.

Müüt nr 10 Piisab vaid ühest istumisest

Foto autor: Amazon

Ühest seansist ei piisa optimaalsete tulemuste saavutamiseks, isegi kui teil on kodus laserkarvade eemaldamise seade. Juuste kasvu oluliseks vähendamiseks on oluline mitu seanssi. Seansside arvu võivad mõjutada paljud tegurid, nii et parim tulemus on kindel.

Müüt nr 11 Seansside ajal kogetakse suuri või väiksemaid valuga põletusi

Kui järgite kodus laseriga karvade eemaldamise komplekti kasutades kõiki ettevaatusabinõusid, vähendab see reaktsiooni ohtu. Seal on lihtsalt soojustunne, kus laseriga karvade eemaldamine mõjutab nahka ja ei midagi enamat.

Müüt nr 12 Tulemused on nähtavad ainult salongides

Koduste laserepilatsioonikomplektidega saab kindlasti saavutada sama tulemuse kui salongis. Kõik, mida pead tegema, on lihtsalt laseriga karvade eemaldamise telefonitoru ostmine. Järgige juhiseid ja alustage ravi mugavalt oma kodus.

Müüt nr 13 Ravi ei ole võimalik igal aastaajal

Koduseid laserepilatsiooni meetodeid saab kasutada igal aastaajal. Kui nahk muutub tundlikuks ja kuumadel päevadel tekivad lööbed, võib enne laserkarvade eemaldamist ennetusmeetmete võtmiseks konsulteerida dermatoloogidega.

Müüt nr 14 On olemas standardne karvade eemaldamise protseduur

Kuigi on tõsi, et laseriga karvade eemaldamine pakub püsivat lahendust, nõuab see rohkem kui ühte protseduuri. Enamikul inimestel väheneb juuste hulk juba pärast paari protseduuri, kuid mõnedel inimestel võib vaja minna rohkem. Iga inimese juuste maht ja tihedus on erinev ning püsiva karvaeemalduse saavutamiseks on erinevaid ravimeetodeid.

Müüt nr 15 Laseri karvade eemaldamine ei tööta kõigi jaoks

Üks suurimaid müüte laseriga karvade eemaldamise kohta on see, et see toimib ainult teatud nahatüüpide või juuksevärvide puhul. Mõned nahatüübid ja värvid on laseriga karvade eemaldamise suhtes vastuvõtlikumad kui teised. See ei tähenda, et see ei töötaks teiste nahatüüpide ja juuksevärvide puhul. Teatud juhtudel võib sama tulemuse saavutamiseks vaja minna täiendavat ravi. Lasertehnoloogia on täiustatud, nii et laseriga karvade eemaldamine saab kohandada seadme tugevust individuaalsete erinevuste põhjal.

Müüt nr 16 Laseri karvade eemaldamine on seotud tüsistustega

Kodune lasereemalduskomplekt on ohutu seni, kuni selle on heaks kiitnud FDA ja meditsiiniasutused. Kontrollige juuste eemaldamise seadmes kasutatava laseri tüüpi ja teil pole põhjust muretseda.

Müüt nr 17 Laser-karvaeemaldus toimib kõikide juuksetüüpide puhul ühtmoodi

Oluline on eelnevalt uurida, milliseid tulemusi saate kogeda. Tulemused sõltuvad juuksevärvist, inimesest ja nahatüübist. Punaseid juukseid on endiselt kõige raskem eemaldada. Lisaks ei saa laserraviga eemaldada valgeid ja halle juukseid. Kuna juustel puudub pigment, ei ole laseri abil võimalik juuksefolliikulisid tuvastada ja neid hävitada.

Müüt nr 18 Laseri karvaeemaldus paljastab kiirguse

Laseri karvade eemaldamise seadmed ei eralda kahjulikku kiirgust. Kuigi laseri valgusbarjääride vahel on kiirgust, ei ole see laseriga karvade eemaldamise saajatele ruumi ega kahjusta.

Foto autor: Amazon

Müüt nr 19 Laseri karvade eemaldamist saab kasutada ainult heleda naha või tumedate juuste korral

Kuigi see võis nii olla aastaid tagasi, et lasereid sai kasutada ainult heleda naha või tumedate karvade korral, siis nüüd ravivad laserid kõiki erinevaid nahatüüpe, sealhulgas tumepruuni. Tumedamate ja heledamate nahatoonide jaoks on olemas isegi eraldi laserkarvaeemaldusseade. Terapeudid saavad kohandada laserseadet ka jume järgi. Arvestada tuleb ka juuste tüübi ja muu asjakohase teabega.

Müüt nr 20 Suvel või kevadel ei saa laseriga karvaeemaldusravi

Kuigi talv on ideaalne aeg karvade eemaldamiseks kodus laseriga eemaldamise komplekti kasutades, on see ainult seetõttu, et päikese käes viibimine on minimaalne. Soojematel suve- või kevadkuudel saab endiselt valida laserkarvade eemaldamise seansse. Samuti peate hoolitsema selle eest, et ravipiirkonnad oleksid seansside vahelisel ajal päikese eest kaitstud ja pidage meeles, et päevitatud kliente ei saa selle karvade eemaldamise meetodiga ravida.

Müüt nr 21 tõhusaks laseriga karvade eemaldamiseks – juuksed peavad hoolduse vahel välja kasvama

Erinevalt vahatamisest ei pea seansside vahel juukseid kasvatama. Tõhusaks laserraviks tuleb juuksed raseerida, mis tähendab, et saate jätkata soovimatute tagasikasvu eemaldamist seansside vahel. Hooldusseeria edenedes väheneb märgatavalt taaskasvanud karvade hulk, mis tähendab, et kuigi raseerida saab, pole seda vaja.

Müüt nr 22 Karvaeemaldus laseriga võib olla siseorganitele kahjulik

Laseri karvade eemaldamine ei kahjusta siseorganeid üldse. Seda seetõttu, et laser ei ulatu sügavale siseorganiteni jõudmiseks ja on ravimisel ohutu.

Müüt#23 Kõik lasermasinad on loodud võrdselt

See on veel üks suur eksiarvamus. Lasermasinad erinevad võimsuse, kvaliteedi, lainepikkuse, aga ka impulsi kestuse ja muude tegurite poolest, mistõttu on hädavajalik kontrollida müüdavat kaubamärki. Meditsiinilise kvaliteediga seadmed on vajalike tulemuste saavutamiseks hädavajalikud.

Müüt nr 24 Laseri karvade eemaldamine on kulukam kui vahatamine

Laseri karvade eemaldamine säästab aja jooksul raha ja on ka nahale õrnem, püsib kauem ja hooldused on kiiremad.

Foto autor: Amazon

Müüt nr 25 Laseri juuste eemaldamine võib põhjustada nahakahjustusi

Valu kaob, sest tänapäeval kasutatavad laserid on palju arenenumad ja fokusseeritumad. Laserid kasutavad ebamugavustunde vähendamiseks jahutamist või imemist ning võite isegi kasutada kreeme või seerumeid naha ettevalmistamiseks ja kogemuse valutuks muutmiseks. Mis puudutab nahakahjustusi, siis seni, kuni kasutatakse teatud nahatüübi jaoks õiget laserit ja kasutatakse sobivaid seadistusi, on valu tühine.

Müüt#26 Laser-karvaeemaldusseadmed sobivad kõigile

Laserid töötavad erinevat tüüpi naha või juuste puhul erinevalt. Seda seetõttu, et need on suunatud melaniinile, nahale ja juustele leiduvale tumedale pigmendile. Mõned laserid ei suuda eristada nahavärvi sarnase varjundiga juustest. Laserid ei sobi kõigile ja enamik inimesi peaks saama laseriga karvade eemaldamist kogeda.

Seal on palju erinevat tüüpi lasereid, mis pakuvad erinevat lainepikkust. Hele või heleda naha ja tumedate juustega inimesed võivad kasutada lainepikkusi, näiteks aleksandriidi laserit, mille lainepikkus on 755 nm. Tumedama naha ja tumedate juustega inimesed peaksid kasutama pikemaid lainepikkusi, näiteks 1064 nm lainepikkust või Nd: YAG. Miks vajab tume nahk pikemat lainepikkust? See on piisavalt pikk, et see tungiks läbi naha enne pigmendi otsimist, hoides nahka turvalisena.

Ainus stsenaarium, kus teil on probleem, on see, kui juuksed on heledad, näiteks blondid, valged või hallid. Sellistes olukordades on elektrolüüs ainus viis. Teised saavad laserepilatsioonist kindlasti kasu.

Müüt nr 27 Laseri karvaeemaldus annab koheseid tulemusi

Laseri karvade eemaldamine on juuksefolliikulite hävitamise protsess mitme ravi käigus. Iga kord, kui laserenergia tabab juuksefolliikuli, katkeb verevarustus. See soodustab folliikulite tervise tootmist ja tulemusi on näha esimestel ravinädalatel. Parimad tulemused tulevad kuuenädalase vahega seanssidel. Seda seetõttu, et juuksed kasvavad erinevatel aegadel eraldi tsüklitena, mistõttu neid ei saa korraga sihtida.

Iga seanss vähendab juuste kasvu 10 kuni 15 protsenti, seansside arv on otseselt seotud teie soovitud tulemustega. Seega, kuigi vähendamine on võimalik ühe raviga, on 75–90 protsendi saavutamiseks vaja rohkem seansse, mis on saavutatav eesmärk.

Järeldus

Kodused laserkarvaeemaldusseadmed erinevad hinna, võimsuse ja spetsifikatsioonide poolest. Seetõttu on oluline valida õige varustus ja uurida laserkarvade eemaldamise erinevaid aspekte, enne kui proovite seda kodus teha. Laseri karvade eemaldamine on äärmiselt lihtne ja kodus kasutatavad komplektid on tõeline õnnistus neile, kes otsivad siledat ja karvadeta nahka.

Föön on iga naise komplekti oluline tööriist. Need muidu lihtsa välimusega tööriistad võivad mängida teile õige välimuse andmisel suurt rolli. Täiuslik föönitamine võib teie päeva veelgi muuta. Kui soovite osta head fööni, leiate siit parimate föönide loendi.

Enne fööni ostmist on oluline teada, kas föön sobib teie konkreetsetele vajadustele. Kuivati ​​kvaliteeti, kasutajate hinnanguid ja turul saadaolevaid valikuid tuleb enne lõpliku valiku tegemist kaaluda. Föönide hinnad on väga erinevad. Alates 14 dollarist kuni 400 dollarini saate fööni hankida mis tahes vahepealse hinnaga. Seega on oluline, et te tegelikult teaksite, mida te oma raha eest saate ja kas toode on seda väärt.

Parima fööni leidmiseks oleme toonud teieni selle loendi parimatest föönidest, mida osta. Kuigi teie vajadustele ei vasta alati kõige kallimad kuivatid, on kvaliteet alati hinna eest. Niisiis, tutvuge nimekirjaga ja saate teada, millised on parimad võimalused oma raha paigutamiseks.

10 parimat ja parimat fööniarvustust

Bio Ionic 10X ülikerge kiirkuivati

Allikas: Igavesti noored ideed

Sellel föönil on kaalukas hinnasilt, kuid selle pakutav teenus õigustab hinda täielikult. Kuivati ​​on clean vision töötab ülikerge ja varustatud harjadeta ecodrive süsteemiga. Selle tööriista 3 reguleeritavat kuumuse ja kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks fööniks igapäevaseks kasutamiseks.

Parim asi selle fööni juures, mis muudab selle juuksuristilistide lemmikuks, on selle tööriista aluseks olev tehnoloogia. Selle asemel, et soojendada ruumi õhku, tekitab see kuivati ​​ikoonilised osakesed, mis lahustavad teie märgades juustes oleva vee, ja selle asemel, et kuivatada, aitab neid niisutada.

Seega, kui kardate fööni iga päev kasutada, kuna see kuivatab teie juukseid ja muudab need rabedaks, siis peaksite valima Bio Ionic 10X ülikerge kiirkuivati. See niisutab kuivi, kahjustatud juukseid ja aitab ka särtsu kontrollida. Tööriistal on pehme puudutus ja hõlpsasti haaratav käepide, mis hõlbustab kasutamist.

Bio Ionic 10X Ultralight Speed ​​Dryeri saate osta veebist järgmiselt lingilt,

Ostke see toode Amazonist

T3 PROi professionaalne kuivati

Allikas: Popsugar

T3 PROi Professional Dryer on üks kõige kallimaid fööne turul ja kindlasti üks parimaid fööne, mida osta. Kuigi paljud näivad olevat paranoilised eelkõige toote kopsaka hinnasildi suhtes, on professionaalide sõnul see tööriist seda väärt. T3 PROi Professional Dryer on varustatud harjadeta mootoriga, mis teeb sellest seni toodetud vaikseima föönitehnoloogia. Ka selle kuivati ​​vibratsioon on minimaalne.

Jõudluspunktini jõudes, isegi kui olete oma juuste suhtes väga ettevaatlik, on see kuivati, millele võite loota. Kui olete selle fööniga oma juukseid föönitanud, saate aru, mis on selle tööriista kopsaka hinnasildi taga. See toimib hämmastavalt isegi kuivadele kahjustatud juustele ning jätab need puudutatavalt pehmeks ja siledaks.

Kaasas on kaks erinevat kontsentraatorit juuste kuivatamiseks ja kujundamiseks. Mõlemal juhul on lõpptulemused lihtsalt fantastilised. Saadaval on ka lahe võte, mis annab teie soengule viimase lihvi, pannes need täpselt paika. See kuivati ​​loob ioonidega rikastatud suure kiirusega õhku, mis kuivatab ja lukustab juukseniiskuse tõhusalt.

Kui see ei pane teie eelarvele tõsist pinget, on see kindlasti parim föön. Saate selle siit mõne klõpsuga osta,

Ostke see toode Amazonist

Harry Josh Pro kuivati ​​2000

Allikas: Cosmopolitan

Harry Josh Pro Dryer 2000 on veel üks 300-dollarise hinnaklassi föön, mille on kujundanud meie lemmik Hollywoodi staaride juuksur. Selle fööni kopsakas hind muudab selle kindlasti ostmatuks inimestele, kes ei fööni sageli, kuid kui tunnete end iga kord väljapuhutavast välimusest puudust, on kõige parem hakata selle jaoks oma sente koguma. kallis ost.

See föön maksis umbes kaks korda kallim kui tavaline, tõhus ja toimiv ioonföön, kuid samal ajal näitavad tulemused erinevust. Isegi kui kasutate kvaliteetset föönit, mis on teile maksnud üle 150 $, märkate kindlasti erinevust pärast Harry Josh Pro Dryer 2000 kasutamist.

See üks parimaid fööne, mida osta, mitte ainult ei kuivata juukseid kiiremini, vaid lisab neile ka rohkem sära ja volüümi. Sellel föönil on mitu kiiruse ja kuumuse seadistust, mis muudab lihtsaks mitte ainult erinevate soengute tegemise, vaid sobib ideaalselt ka erinevate juuksetüüpide kuivatamiseks ja kujundamiseks. See võimas, vaikne ja kiiresti jahtuv kuivati ​​on oma hinda väärt.Saate seda veebist osta järgmiselt lingilt,

Ostke see toode Amazonist

Parlux 385 Power Light Ionic & Keraamiline föön

Allikas: Amazon.com

Siin on veel üks kallis, kuid väärt föön, mis võib teie taskut kurnata, kuid hoolitseb teie juuste eest suurepäraselt. See igapäevaselt kasutatav föön on äärmiselt kerge, kergesti käsitletav ja jahtub väga kiiresti. See tööriist on samal ajal vastupidav ja võimas.

Selle fööni keraamiline ja ioontehnoloogia tagab täiusliku ioonse õhuvoolu, mis mitte ainult ei aita anda teile täiuslikku fööni, vaid muudab teie juuksed ka pehmeks ja siledaks. Kaasas on kaks kontsentraatori kujundamise otsikut, et saaksite seda kasutada vastavalt oma vajadustele.

Parlux 385 Power Light Ionic hind & Keraamiline föön on kindlasti kallim pool, kuid see annab ka tulemuse, mis on palju ja palju parem kui teised turul olevad odavad föönid. Selle kuivati ​​regulaarne kasutamine võib isegi muuta teie lokkis ja särisevad juuksed pehmeks ja hallatavaks.

Ostke Parlux 385 Power Light Ionic & Keraamiline föön võrgus järgmiselt lingilt,

Ostke see toode Amazonist

Turbo Power Twin Turbo 3200 professionaalne kuivati

Allikas: Google

Brändi Turbo Power professionaalne kuivati ​​Twin Turbo 3200 on tõhus tööriist, mis on saadaval keskmises hinnaskaalas ja see on üks parimaid fööne, mida osta.

Category:

blog

Comments are closed.